HABER TANIK GAZETESİ
Just another WordPress site

En Kaliteli Sosyal Medya Hizmeti

Günümüzde, pek çok sosyal medya platformu bulunmaktadır. Her platformun milyonlarca aktif kullanıcısı mevcuttur. Sosyal medya platformları, insanların vakit geçirmeleri için, eğlenmeleri için, iletişim kurabilmeleri için ve gündemi takip edebilmeleri için vardır. Eskiden sürekli okunan gazeteler ve dergiler yerlerini artık sosyal medya platformlarına bırakmıştır. Bu platformlar üzerinden haberler takip edilebilir. 

Fotoğraflar paylaşılabilir. Başka insanlar takip edilebilir. Gönderiler beğenilebilir ve bu gönderilere yorumlar yapılabilir. Diğer kullanıcılarla mesajlaşma kısmından iletişime geçilebilir. Vakit geçirmek için çeşitli konuları, içerikleri barındıran pek çok sayfalar ve bloglar bulunmaktadır. En popüler ve aktif kullanılan sosyal medya hesapları Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube olmaktadır. Hepsinin farklı özelliği vardır. 

Facebook’ta oyun oynanabilir, iletişime geçilebilir, fotoğraflar ve yazılar paylaşılabilir. Yorum yapılabilir. Instagram’da fotoğraflar ve hikayeler paylaşılır. Sayfaların gönderileri beğenilebilir, kaydedilebilir ve yorum yapılabilir. Aynı zamanda, diğer kullanıcılar ile direkt mesaj kısmından iletişime geçilebilir. Hem Facebook’da hem de Instagram’da görüntülü arama seçeneği mevcuttur. Twitter’da genelde gündem ve haberler üzerine şeyler mevcuttur. Kullanıcılarla ile

tişime geçilebilir. Çeşitli yazılar yazılabilir. Kullanıcılar Facebook’ta da, Instagram’da da, Twitter’da da birbirlerini takip edebilir. Sosyal medya platformlarından daha etkili bir şekilde faydalanabilmek için Crovu kullanabilirsiniz. Sizlere sosyal medya platformları üzerinden çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Crovu Nasıl Bir Hizmettir?

Eğer, sosyal medya platformları üzerinde yeterince popüler olmadığınızdan şikayetçi iseniz, Crovu kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Crovu’nun size sunduğu çeşitli hizmetler vardır. Her platform için farklı hizmetleri mevcuttur. Instagram için, takipçi, beğeni ve otomatik beğeni satın alma hizmetleri vardır. Ayrıca, yeni olarak Instagram TV hizmetleri de bulunmaktadır. Facebook hizmetleri ise, beğeni, sayfa beğenisi ve takipçi satın alma hizmetleri olmaktadır. Twitter için size sunulan hizmetler ise, takipçi, retweet ve beğeni satın almadır. Youtube için ise Crovu üzerinden izlenme ve abone satın alabilmektesiniz.

Pratiklik Ve Güvenilirlik

Firma, Türkiye’nin sosyal medya hizmetleri konusunda en öncü firması olmaktadır. Bu harika firmayı seçmeniz için pek çok neden vardır. En önemli sebep ise firmanın güvenilir ve hızlı olmalıdır. Kaliteli bir hizmeti ve destek ekibi vardır. Satış öncesi de, sonrası da firmaya danışabilirsiniz. Destek ekibi her zaman yanınızda olacaktır. Ödeme sistemi oldukça güvenilirdir. Ödeme işlemi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Siparişler, ne zaman istenirse o zaman takip edilebilmektedir. Destek ekibinden her zaman yardım alabilirsiniz.

Popülerlik Ve Müşteri Memnuniyeti

Bu lider firma, çok güvenilir ve kaliteli olduğundan dolayı pek çok müşterisi bulunmaktadır. Türkiye’de pek çok sosyal medya platformu kullanıcısı olmasıyla birlikte, popüler olmak ve öne çıkmak isteyen de oldukça fazladır. Bu yüzden, insanları bu firmayı çok tercih etmektedirler. Fiyatları da genellikle uygundur. İnsanları maddi açıdan fazla zorlamamaktadır. Kullananlar çok memnundur. 

Çünkü bu firma için birinci öncelik müşteri memnuniyeti olmaktadır. En kaliteli ve gerçek sosyal medya hizmetlerini size sunmaktadır. Firma hep aktiftir. Siparişleriniz 7 gün 24 saat otomatik olarak hızlı bir şekilde işlenmektedir ve size en kısa sürede teslim edilmektedir. Siparişinizin takibi için size gönderilen maili kontrol edebilirsiniz. Gizlilik konusunda oldukça hassas bir firmadır. Sipariş verdiğinizde sizden asla şifrelerinizi istememektedir. Bu firma, sosyal medya hizmetlerinin yanı sıra yazılım ve ticaret alanında da yer almaktadır.

Instagram Hizmetleri

Bilindiği üzere, Instagram neredeyse en popüler sosyal medya platformu haline gelmiştir. Gün geçtikçe de kullanıcıları artmaktadır. Bu platformun en belirgin özelliği efektleri ile fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda, 24 saat süreyle profilinizde duran hikayeler koyabilirsiniz. Hesabınızı gizleyebilirsiniz. Hesabınızı gizlerseniz, takipçileriniz hariç hiç kimse hikayelerinize veya fotoğraflarınıza ulaşamaz. 

Çeşitli sayfaları ve kullanıcıları takip edebilirsiniz. Gönderileri beğenebilirsiniz ve profilinize kaydedebilirsiniz. Yorum da gönderebilirsiniz. Kullanıcılarla veya sayfalarla direkt mesaj bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Instagram üzerinde popüler olmak isteyen kullanıcılar mevcuttur. Popüler olmak isteyenler, firmanın Instagram adına sunduğu hizmetlerinden faydalanabilirler. Bu hizmetler, beğeni satın alma, otomatik beğeni satın alma, takipçi satın alma ve yeni olan Instagram TV hizmetleri olmaktadır.

Facebook Hizmetleri

En eski platformlardan biridir. Bu platformda da kullanıcılarla takipleşebilirsiniz ve mesajlaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz veya durum yazısı yazabilirsiniz. Lider firmanın Facebook için sunduğu hizmetler ise, takipçi, beğeni ve sayfa beğenisi satın alma olmaktadır. Çok sık kullanılan bir uygulama olduğu için, Facebook hizmetleri de Instagram Kadar popülerdir.

Twitter Hizmetleri

Twitter platformu, genellikle gündemi takip etmek için kullanılmaktadır. Ünlü isimlere de daha rahatlıkla ulaşılabilir. Bu platformda twit atabilirsiniz. Aynı zamanda, başka beğendiğiniz twitleri retweetleyebilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşımı da mevcuttur. Kullanıcılarla takipleşip, konuşulabilir. Firmanın Twitter platformu için sunduğu hizmetler ise, takipçi, beğeni ve retweet satın alma hizmetleri olmaktadır.

Youtube Hizmetleri

Youtube da çok kullanılan ve çok popüler bir platformdur. Youtube üzerinde genelde müzik dinlenir, videolar izlenir, diziler veya bazı filmler izlenebilir. Kendi kanalınızı açıp videolar ekleyebilirsiniz. Başka kanallara abone olabilirsiniz. Videoları beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Crovu’nun Youtube için sunduğu hizmetler ise, izlenme ve abone satın alma hizmetleridir.

Neden Crovu?

Türkiye’de kurumsallaşmış ve yasal sosyal medya hizmeti veren firmasıdır. Kaliteli ve müşterilerle ilgili bir firmadır. 7/24 aktif olmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.