HABER TANIK GAZETESİ
Just another WordPress site

AGD Liseler Komisyonundan, Mahallede Neler Oluyor Etkinlikleri

Dijital ortamlarda devam eden Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni döneme yeni etkinliklerle girdi. AGD Liseler Komisyonu, güncel etkinlik programı ile gençleri bu zorlu dönemde dahi yalnız bırakmayarak sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde etkinliklere katılmalarını sağlıyor.

Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni dönemle birlikte projelerine tam zamanlı olarak devam ediyor. Önünde salgın hijyen ve sosyal mesafe kurallarına özen gösteren dernek Üyeleri, çalışmalarında bu hususa da dikkat çekiyor.

Gençlerin sosyal, kültürel ve sportif alanda, dahil olabilecekleri birçok etkinlik ve organizasyon planlayan Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yaşanan zor zamanlarda dahi gençlerin bu tür etkinliklerden mahrum kalmaması gerektiğini ve tüm imkanların sağlanması için çalıştıklarını dile getirdi.

3 Ekim – 1 Kasım tarihleri ​​arasında Türkiye’nin 81 ilinde Lise öğrencileri gerçekleştirilecek olan etkinlikler ile gençler bir araya gelecekler.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek gerçekleştirilecek etkinliklerde; Açık Hava Sineması, Sokak Futbolu, Sokak Basketbolu, Çöp Toplama Etkinliği, Hayvanları Besleme Etkinliği, Bahçe Düzenlemesi Etkinliği, Kitap Okuma Etkinliği ve Bisiklet Turu gibi birçok etkinlik ile gençler sokakta, sitede ve mahallelerde, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak etkinliklerinde bir araya gelecekler.

Her yıl binlerce gence hitap eden çalışmalarda bulunan Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni etkinlikleriyle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Tüm katılımcıların dahil olabileceği bir atmosfer oluşturmaya özen gösteren AGD, her şartta sürdürmeyi ve gençlere ulaşmayı amaçlıyor.

Etkinlikler hakkında detaylı bilgiye www.agd.org.tr veya AGD resmi sosyal medya hesaplarından ulaşabilir ve etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

e-Haber Ajansı (e-ha) Yılmaz Efe-Muhammed Yılmaz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.